יועצי בריאות

יועצי בריאות

 

ביטוח בריאות במסגרת קופת החולים שלכם הוא ביטוח בריאות ממלכתי. עם זאת, ישנם מקרים בהם עקב מצבים רפואיים או רצון בהגדלת קשת הכיסויים המוצעת על-ידי הפוליסה, בוחרים לקוחות רבים בסוג אחר של ביטוח בריאות – זה המכונה "ביטוח בריאות משלים". ביטוחים מסוג זה כוללים כיסויים שונים ומתאימים למצבים שונים – ומתקיימים, כאמור, מול קופות החולים. סוג נוסף, שלישי, של ביטוח בריאות, שאינו דרך קופת חולים, הוא ביטוח פרטי ומבוצע דרך חברת ביטוח.

ביטוח בריאות – אפשרויות שונות

כמצוין, ישנן שתי אפשרויות לתכניות ביטוח במסגרת קופת חולים: ביטוח בריאות משלים וביטוח בריאות ממלכתי. ביטוח משלים הוא תוספת לביטוח בריאות ממלכתי, המנוהל גם כן על ידי קופת החולים ומאפשר שירותי בריאות נוספים, מלבד אלו המסופקים כחלק מביטוח בריאות ממלכתי. הסוג השלישי של ביטוח בריאות הוא ביטוח בריאות פרטי. ישנן יועצי ביטוח בריאות עמם ניתן להיוועץ בכל הנוגע לבחירת התכנית המתאימה לכם ביותר.

על ביטוח בריאות פרטי

סוג זה של ביטוח בריאות מנוהל על-ידי חברת ביטוח הנבחרת על-ידי המבוטח. במסגרת הביטוח, המבוטח מקבל כיסויים ופתרונות למצבים רפואיים (שעשויים לכלול גם ניתוחים, השתלות בחו"ל וכו'). אלו אינן נכללים במסגרת ביטוח בריאות הנעשה בעזרת קופת החולים ומשמש השלמה חיונית. סוג זה של ביטוח בריאות כולל אף תרופות שונות שאינן כלולות בסל הבריאות, כמו גם טיפולים חשובים אחרים.

ביטוח בריאות פרטי – מתאים למי?

ביטוח בריאות מתאים גם לכם ולכל מי שמעוניין. כידוע, ביטוח בריאות ממלכתי הוא חובה על כל תושב. אפשרויות אחרות של ביטוח הן בחירה שרצוי לעשות בכל גיל או שלב כלשהו בחיים. מאחר שסל הבריאות הניתן כחלק מביטוח בריאות ממלכתי הוא בסיסי ואינו כולל טיפולים חשובים הנצרכים בזמן מצוקה בריאותית קשה במחייבת טיפולים מיוחדים – טיפולים יקרים במיוחד. ניתוחים מורכבים, תרופות מיוחדות וטיפולים רפואיים אינם נכללים ברובם במסגרת ביטוח ממלכתי ועלותם גבוהה למדי. על כן מציעות חברות ביטוח שונות סוג נוסף של ביטוח בריאות – פרטי, המאפשר למבוטח לכסות עצמו למקרה של בעיה רפואית פתאומית שעשויה להופיע בהמשך הדרך.

סגירת תפריט