ביטוח בית פרטי

ביטוח בית פרטי – ישנם ימים בהם כל מה שאנחנו רוצים הוא לסיים את יום העבודה, להגיע הביתה, לאכול, להירגע, לקרוא בספר האהוב עלינו, לצאת עם חברים, לבלות זמן איכות עם בן או בת הזוג – ופשוט… ליהנות מהחיים (או לכל פחות ממה שנשאר מהיום הקצר, שתכף נגמר).

הבית הוא המקום בו אנו מרגישים בבית; אנו מרגישים בטוח וטבעי, שהרי המקום הזה שייך לנו בלבד – חלל אישי ופרטי המאפשר לנו אינטימיות שלא ניתן למצוא במקומות אחרים.

אלו רק חלק קטן מהסיבות מדוע חשוב לשמור על הבית שלנו. ביתנו עלול להינזק בדרכים רבות – צפויות יותר או פחות, בין אם באמצעות פריצת גנבים לבית, בעיות הצפה, אסונות טבע ושריפות. רובנו עושים מאמצים למניעה או צמצום הסיכויים להתרחשות נזקים כאלו, על-ידי תחזוקת הדירה, התקנת סורגים וחיזוק התשתיות כנגד רעידות אדמה, אולם למרבה הצער, אין באפשרותנו למנוע באופן מוחלט את בואם של אסונות אפשריים שונים. עם זאת, אנו יכולים לצמצם נזקים ארוכי טווח שעשויים להגיע לאחר קרות האסון, זאת באמצעות רכישת ביטוח תכולה, שבמקרים מסוימים מכונה גם ביטוח דירה ותכולה.

מאמרים רלוונטיים:

ביטוח דירה – במה מדובר?

ביטוח בית מבטח את הנכס ואת הרכוש הנמצא בו. ביטוח דירה ותכולה כולל שני רכיבי ביטוח: ביטוח דירה וביטוח תכולה. אין חובה ברכישת שני הביטוחים יחדיו, אולם רצוי לעשות זאת.

ביטוח דירה: מעניק כיסוי במקרים של נזק למבנה ולחלקים המחוברים אליו, כגון דלתות, חלונות ועוד. הביטוח אינו מעניק כיסוי עבור חלקי הבית החיצוניים (למשל, גינה) ואף אינו מעניק כיסוי עבור רכוש הנמצא בבית ועל כן כדאי לרכוש בנוסף ביטוח תכולה.

ביטוח תכולה: מעניק כיסוי במקרים של פגיעה ברכוש בתוך הבית, כדוגמת – רהיטים, כלים, תכשיטים ואחרים. אפשר לבטח את כלל הרכוש שבבית, או לבטח פריטים ספציפיים (שעון יקר, לדוגמא).

ביטוח בית או דירה ותכולה – עד כמה חשוב לרכוש כזה?

אם אנו מעוניינים לשמור על נכסינו – הכוללים את הדירה ואת הרכוש שבה, רצוי שנדאג להבטחת שלמות הנכס והרכוש באמצעות תכנית מתאימה של ביטוח בית. ביטוח מסוג זה מבטיח שלא נאבד מערך הנכס עקב פריצה או אסון וכי השקעתנו בנכס תשתלם גם במקרה של פגיעה בו.

תוכן עיניינים

השוואת ביטוח לרכב מהירה (הקפה עלינו)

למה לך לבזבז זמן בשיחות טלפוניות? אנו נוכל לפתור את הכל ברגע קטן, מילוי טופס שאורך 3 דקות ולא יותר(זמן ממוצע להכנת קפה), ולאחר מכן נציגנו יחזור אליך עם ההצעה המשתלמת ביותר עבורך.
עסק חברתי

עסק חברתי

עסק חברתי, לשיפור החברה שלנו יש עסק חברתי, יותר ויותר עסקים חדשים מעוניינים לתת עזרה בחברה הישראלית והם נרשמים כעסק חברתי. בשנים האחרונות אנחנו רואים

סוכנות ביטוח ביהוד

סוכנות ביטוח ביהוד

סוכנות ביטוח ביהוד – כולנו מאמינים כי אנו נמצאים במצב בריאותי טוב יחסית, זאת עקב היותנו צעירים ואנרגטיים המתכוונים לכבוש את העולם, לקרוע את החיים

ביטוח משכנתא

ביטוח פנסיה

השוואות

ביטוחים אלמנטריים

ביטוח נסיעות

ביטוח עסקים

ביטוחי חיים

סוכנויות וחברות הביטוח

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים

ביטוחי בריאות

חסכונות/השקעות

לקבלת מידע ושירות מלא פרטים:
פתח צ'אט
💬 צריך עזרה?
שלום👋
איך אוכל לעזור לך?