עסק חברתי

עסק חברתי, לשיפור החברה שלנו יש עסק חברתי, יותר ויותר עסקים חדשים מעוניינים לתת עזרה בחברה הישראלית והם נרשמים כעסק חברתי.

בשנים האחרונות אנחנו רואים צמיחה של עסקים חברתיים.

עסק חברתי הינו עסק שהוקם מלכתחילה במטרה להעניק עזרה לקבוצה מסוימת שהוא הגדיר מראש לתמוך ולתת להם יד.

המטרה העיקרית בעסק חברתי היא לקדם או לטפל בבעיה חברתית כלשהי הקיימת בחברה תוך כדי מימון התמיכה לאותה המטרה שהוא שם בפניו לקדם ולתמוך.

ישנם מטרות רבות שהעסק החברתי יכול לבחור כדי לקדם, ישנה רשימה ארוכה ומפורטת המסבירה מה הן הנקודות בחברה שצריכות תמיכה וסיוע. מהות העסק החברתי היא להעביר עד 50 אחוזים מהכנסות העסק לטובת קידום ושיפור אותה הקבוצה שהם בחרו לתת את הסיוע.

הנוסף לכך, ישנם עסקים חברתיים רבים המעסיקים בחברתם אנשים מתוך אותה הקבוצה. לדוגמא, העסקת בני נוער בסיכון כמסגרת תומכת, העסקת אנשים עם צרכים מיוחדים, העסקת אנשים המתמודדים עם בעיות נפשיות או נערות המתמודדות עם מצבי סיכון ומצוקה.

עסקים חברתיים מעניקים לאנשי הקבוצות הללו תמיכה, עידוד ותקווה, הם מאפשרים להם להשתלב בחברה, לדעת לקחת אחריות ולעמוד בה, הם נותנים להם תחושת שייכות ושוויון.

התמיכה הכלכלית עבור קבוצות אלו בשילוב עם התמיכה הנפשית והחברתית מעניקים להם את ההוכחה שהם יכולים, הם מסוגלים להיות חלק מהחברה הישראלית, הם יכולים לצאת לעבוד, הם יכולים להיות עצמאים בעלי אחריות גם אם זה למספר שעות במהלך היום או וגם אם יש מישהו לצדם שעוזר להם ומדריך אותם בעשייה.

בעסק חברתי ישנה עסקת הצלחה עבור כולם.

המהות של עסק חברתי היא win win, הלקוחות הקונים מעסקים אלו משתתפים בנתינה לקבוצות הזקוקות לתמיכה, בעלי העסקים יכולים להעניק עד מחצית המרווחים לטובת המטרה החברתית שהוא שם לעצמו כמטרה לשפר וכמובן אנשי הקהילה אשר נעזרים ולומדים מתוך המערך המבורך הזה.

אם אתם רוצים לתת יד לעשייה המופלאה הזאת, שימו לעצמכם כמטרה, להתחיל לחפש עסקים חברתיים ולבצע מהם את הזמנותיכם או ליהנות מהשירות במקומות בהם מעסיקים את החבר'ה המקסימים הללו. בואו נעשה את השינוי החברתי ביחד, רק ככה נצליח לשנות.

מאמרים נוספים:

 

אז איך עסק חברתי יכול לשרוד מבחינת הכנסה?

האמת? אין לנו תשובות לכל דבר אך אנו מאמינים כי בהחלט יש יד מכוונת שנותנת למי שנותן בחזרה, משמע חברתי משמע נתינה ללא תנאים, בעלי עסקים כאלו הם כנראה בהכרח אנשים טובים שמגיע להם טוב ולכן הם מקבלים בחזרה מהיקום את מה שמגיע להם, לרוב אנשים כאלו אינם דורשים דבר בחזרה והמהות של נתינה היא מעל הכל, כל הכבוד!

איזה ביטוח שי לעסק כזה להצלחה?

המחשבה שיש לעסק כזה או אחר ביטוח היא שגויה במקורה, אין ביטוח לאף עסק, למעשה הרבה מבתי העסק בארץ נסגרים מדי שנה, דבר זה כואב אך נכון, אם נסתכל למציאות בעיניים ונבחן לעומק כנראה שגם עסקים חברתיים סוגרים דלתות בדיוק כמו בכל עסק, האם זה אמור לעצור אתכם מלעשות קצת טוב לאחרים, בהחלט שזה לא יהיה השיקול שלכם.

תוכן עיניינים

השוואת ביטוח לרכב מהירה (הקפה עלינו)

למה לך לבזבז זמן בשיחות טלפוניות? אנו נוכל לפתור את הכל ברגע קטן, מילוי טופס שאורך 3 דקות ולא יותר(זמן ממוצע להכנת קפה), ולאחר מכן נציגנו יחזור אליך עם ההצעה המשתלמת ביותר עבורך.
עסק חברתי

עסק חברתי

עסק חברתי, לשיפור החברה שלנו יש עסק חברתי, יותר ויותר עסקים חדשים מעוניינים לתת עזרה בחברה הישראלית והם נרשמים כעסק חברתי. בשנים האחרונות אנחנו רואים

סוכנות ביטוח ביהוד

סוכנות ביטוח ביהוד

סוכנות ביטוח ביהוד – כולנו מאמינים כי אנו נמצאים במצב בריאותי טוב יחסית, זאת עקב היותנו צעירים ואנרגטיים המתכוונים לכבוש את העולם, לקרוע את החיים

ביטוח משכנתא

ביטוח פנסיה

השוואות

ביטוחים אלמנטריים

ביטוח נסיעות

ביטוח עסקים

ביטוחי חיים

סוכנויות וחברות הביטוח

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים

ביטוחי בריאות

חסכונות/השקעות

לקבלת מידע ושירות מלא פרטים:
פתח צ'אט
💬 צריך עזרה?
שלום👋
איך אוכל לעזור לך?