ביטוח חיים השוואה

ביטוח חיים השוואה

כולם רוצים לחיות שנים רבות ובבריאות טובה, אולם מעטים מדי מאיתנו נוקטים בפעולות הנכונות והחשובות ביותר כדי לדאוג לעתידנו ולעתיד משפחתנו הקיימת או העתידית. רצוי שנקדיש את הזמן המינימאלי למחשבה לבחירת תכנית טובה של ביטוח חיים, כזו שתבטיח רווחה כלכלית ליקירינו, גם אם ניפרד מעולם זה מוקדם מהצפוי. עם זאת, השפע המבורך של חברות הביטוח הקיימות בשוק בין ימינו עשוי ליצור בלבול בתהליך המחשבתי ובקבלת ההחלטות החשובה הזו. איך אפשר לדעת באיזו חברות ביטוח לבחור ואף מורכב מכך – באיזו תכנית ביטוח כדאי לבחור? כיצד נוכל להיות בטוחים שהמחיר משתלם וכי התנאים מתאימים והוגנים? המשיכו לקרוא ואולי תמצאו את פיסת המידע שאת מחפשים נואשות.

בחירת ביטוח חיים – הגדירו את שאתם צריכים

מהשאלות הבסיסיות עליהן תידרשו להשיב במהלך החיפוש המתיש אחר פוליסה מושלמת של ביטוח חיים, היא – מה בדיוק את צריכים ומהו הסכום שיידרש במקרה מוות לטובת כיסוי הוצאות ושמירת רמת חייהם של המוטבים. כדי לענות על השאלה, חובה להתחשב בפרמטרים שונים, כגון – האם יש עבודה מסודרת, מהם מקורות ההכנסה וגובהן, קופות גמל, קרן פנסיה, ביטוח מנהלים ועוד.

מה שעוד חשוב לבדוק בעת ביטוח חיים נוגע באורחות חייכם: האם אתם עוסקים בתחביב מסוכן? האם אתם מקפידים על אורח חיים בריא? האם עבודתכם מסוכנת? האם ישנו עבר של מחלות גנטיות במשפחה? האם אתם שוכנים בסביבה מסוכנת (עם רמה גבוהה של זיהום אוויר, כדוגמא) ופרמטרים אחרים שעשויים לפגום באיכות חייכם ולקדם את עזיבתכם את העולם.

הצהרת בריאות – על מה מדובר?

בעת שאתם פונים לקבל מחירי פוליסת ביטוח חיים – השוואה, תתבקשו למלא הצהרת בריאות על מצבעם הרפואי. יש לזכור כי את ההצהרה יש למלא במלוא האמינות והכנות, שהרי שקר או אי דיוק בפרטים עשויים לעלות ביוקר ביום בו חברת הביטוח תסרב לשלם דמי ביטוח בטענה שהתכנית נקנתה במרמה. ייתכן שבמסגרת ההצהרה הרפואית תידרשו להמציא אישורים רפואיים – מדויקים ואמינים ככל הניתן. ההצהרה הרפואית הינה חד פעמית ועשוי לגרור החרגות עבורן תוכלו לרכוש הרחבות במידה שצריך.

סגירת תפריט