ביטוח צעיר

ביטוח צעיר | הילד כבר נער והגיע ל 18 והצליח להגשים את חלומו ולהשיג את רישיון הנהיגה המיוחל, זאת לאחר עשרות שיעורי נהיגה וטסטים שגבו סכומים גבוהים של כסף. מדובר בנהג צעיר וללא ניסיון משמעותי בנהיגת רכב על הכביש.

כיצד מוגדר נהג צעיר בעולם ביטוח הרכב? ישנם חברות על-פיהן "נהג שרק הרגע קיבל רישיון" הוא מי שגילו קטן מ-24 שנים, בעוד אחרות מגדירות אותו כמי שעוד לא מלא לו 21 שנים. החוק מגדיר רק "נהג חדש": הוא הנמצא בשנתיים הראשונות שלו להוצאות הרישיון, ללא קשר לגיל בו הוציא את הרישיון, מה שאומר שנהג מתבגר נחשב גם נהג חדש.

נהג צעיר נחשב כנהג "מסוכן" יותר לסובבים אותו, ועל כן הפרמיה שישלם עבור ביטוחים לנהג חדש תהיה גבוהה יותר. נהג מתבגר הוא מטבעו חסר ניסיון בנהיגה וללא ותק מתאים הוא עשוי לבצע פעולות פזיזות עם שיקול דעת מוטעה. לעתים קרובות אנו שומעים בחדשות אודות מקרים של תאונות בהן מעורבים נהגים צעירים. כיוון שחברות הביטוח מתייחסות לנהגים צעירים כבעלי רמת סיכון גבוהה יותר על הכביש, הם מחייבים אותם בפרמיה גבוה לעומת נהגים מבוגרים; על כן ביטוח נהג צעיר הוא עניין יקר למדי.

ביטוח רכב לנהג החדש: קריטריונים

חברות ביטוח מציבות קריטריונים לרכישת ביטוח רכב לנהג בגיל 18. החברה תבדוק את גיל הנהג הצעיר, היסטוריית נהיגה, עבר הכולל שלילת רישיון או לא, עבירות שבוצעו על-ידי הנהג, סוג רכב, רכיבי ביטוח שהנהג מעוניין לכלול בתכניות (ביטוח שנתי, ביטוח מקיף, ביטוח חובה…) ועוד.

ישנן עבירות חמורות מהן עדיף להימנע כליל, כדוגמת: נהיגה ללא רישיון, נהיגה בשכרות, אי מתן זכות קדימה, נהיגה במהירות מופרזת, אי מתן סיוע לנפגע תאונת דרכים, אי דיווח על תאונת דרכים, נהיגה ללא נהג מלווה – עברות שעשויות להוביל לשלילת רישיון או למבחן נהיגה חוזר.

ביטוח רכב לנהג הצעיר – כמה יעלה?

תעריף של ביטוח רכב נהג צעיר יהיה גבוה עקב הסיכונים שנוטלת חברת הביטוח בעבור נהג זה. לעתים תסרב חברת הביטוח לבטח נהג שביצע עברות חמורות, כגון אלו שהוזכרו דלעיל.

נהג חדש יכול לבטח עצמו בעזרת ה"פול"; מדובר בגוף משותף לחברות הביטוח שמטרתו לבטח "מסורבי ביטוח חובה". ביטוח זה יהיה יקר יותר בכ-25% מביטוח רכב לנהג צעיר בחברה.

תוכן עיניינים

השוואת ביטוח לרכב מהירה (הקפה עלינו)

למה לך לבזבז זמן בשיחות טלפוניות? אנו נוכל לפתור את הכל ברגע קטן, מילוי טופס שאורך 3 דקות ולא יותר(זמן ממוצע להכנת קפה), ולאחר מכן נציגנו יחזור אליך עם ההצעה המשתלמת ביותר עבורך.
עסק חברתי

עסק חברתי

עסק חברתי, לשיפור החברה שלנו יש עסק חברתי, יותר ויותר עסקים חדשים מעוניינים לתת עזרה בחברה הישראלית והם נרשמים כעסק חברתי. בשנים האחרונות אנחנו רואים

סוכנות ביטוח ביהוד

סוכנות ביטוח ביהוד

סוכנות ביטוח ביהוד – כולנו מאמינים כי אנו נמצאים במצב בריאותי טוב יחסית, זאת עקב היותנו צעירים ואנרגטיים המתכוונים לכבוש את העולם, לקרוע את החיים

ביטוח משכנתא

ביטוח פנסיה

השוואות

ביטוחים אלמנטריים

ביטוח נסיעות

ביטוח עסקים

ביטוחי חיים

סוכנויות וחברות הביטוח

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים

ביטוחי בריאות

חסכונות/השקעות

לקבלת מידע ושירות מלא פרטים:
פתח צ'אט
💬 צריך עזרה?
שלום👋
איך אוכל לעזור לך?