ביטוח לנגרר

ביטוח לנגרר – בעולם הרכב ישנו מושג הקרוי "נגרר", והוא מכוון לכלי רכב שאינם יכולים לנוע עצמאית. הנגרר תלוי בכלי רכב אחרים, ממונעים ובעלי יכולת תנועה. רכב הנקרא "גורר" מסייע להם בתנועה, כשהם קשורים אל חלקו האחורי. קיימים סוגי נגררים שונים המשמשים למטרות שונות: נושאי ציוד כבד, נגררים נתמכים ועוד, כאשר הייעוד העיקרי הוא שינוע סחורות.

ביטוח לגרירה – מה המיוחד בו?

ביטוח לעגלת נגרר הוא ענף ייחודי למדי בעולם ביטוח הרכב, זאת עקב אופייה הסבוך של התכנית, כמו גם הסיכון הגבוה, שהוא מנת חלקים של נגררים רבים.

טעות נפוצה בנוגע לנגררים היא שעקב היותם מחוברים לרכב אחר מייתר את הצורך ברכישת ביטוח נפרד עבורם, כיוון שאלו כבר מבוטחים תחת הביטוח של הרכב הגורר. מדובר במסקנה שגויה, שכן החוק קובע שהנגרר הוא רכב עצמאי לכל דבר (גם אם אין באפשרותו לנוע עצמאית) וככזה יש לערוך לגביו ביטוח חובה וביטוח צד ג' בנפרד מהרכב הגורר. עקב חיוניותו של הנגרר לבעליו, קיימת חשיבות מרובה ברכישת ביטוח נפרד לנגרר.

עוד על ביטוח גרירה לעגלה

תנאי הכרחי לרכישת ביטוח הוא רישומו במשרד הרישוי; דרך זו מאפשרת חיבור בין הגורר לנגרר בידי נציג מורשה ממשרד התחבורה. ישנם פרמטרים עיקריים הקובעים את גובה מחיר הפוליסה, כגון: העבודה המבוצעת, תדירות עבודה, משקל הנגרר, תנועתיות הנגרר. הפוליסה תתייקר עם תדירות גבוהה יותר של עבודה.

יש לי וו – איזה ביטוח צריך לעשות לו?

כפי שנאמר ביטוח כזה הוא בגדר חובה עבור נגרר, שהרי מדובר בכלי רכב עצמאי, על-פי הגדרת החוק. ככלל לא נהוג לבטח רכב נגרר בביטוח מקיף, אך רצוי לשקול זאת במקרה שהנגרר כולל אבזרים בעלות גבוהה. עלויות הביטוח אינן מהגבוהות (לא יותר מ-200 שקלים חדשים עבור תכנית ביטוח חובה בסיסי וביטוח מקיף וצד שלישי).

מענה ביטוחי בתחום הנגררים

בשונה מתחום ביטוח הרכב הסטנדרטי, בניית תכנית ביטוח נגרר מצריכה מומחיות מסוג אחר. לפיכך, ביטוח כזה יש לרכוש דרך חברה בעלת מומחיו לכך, שאינה בהכרח עוסקת גם בתכניות ביטוח סטנדרטיות. תוכלו למצוא חברה כלבבכם ברשת האינטרנט.

תוכן עיניינים

השוואת ביטוח לרכב מהירה (הקפה עלינו)

למה לך לבזבז זמן בשיחות טלפוניות? אנו נוכל לפתור את הכל ברגע קטן, מילוי טופס שאורך 3 דקות ולא יותר(זמן ממוצע להכנת קפה), ולאחר מכן נציגנו יחזור אליך עם ההצעה המשתלמת ביותר עבורך.
עסק חברתי

עסק חברתי

עסק חברתי, לשיפור החברה שלנו יש עסק חברתי, יותר ויותר עסקים חדשים מעוניינים לתת עזרה בחברה הישראלית והם נרשמים כעסק חברתי. בשנים האחרונות אנחנו רואים

סוכנות ביטוח ביהוד

סוכנות ביטוח ביהוד

סוכנות ביטוח ביהוד – כולנו מאמינים כי אנו נמצאים במצב בריאותי טוב יחסית, זאת עקב היותנו צעירים ואנרגטיים המתכוונים לכבוש את העולם, לקרוע את החיים

ביטוח משכנתא

ביטוח פנסיה

השוואות

ביטוחים אלמנטריים

ביטוח נסיעות

ביטוח עסקים

ביטוחי חיים

סוכנויות וחברות הביטוח

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים

ביטוחי בריאות

חסכונות/השקעות

לקבלת מידע ושירות מלא פרטים:
פתח צ'אט
💬 צריך עזרה?
שלום👋
איך אוכל לעזור לך?